Šumadijska liga 2016. 5.kolo
GLINENI GOLUBOVI – TRAP
ŠUMADIJSKA LIGA
Rezultati petog kola – Kragujevac 21.08.2016. godine.-
L.U. ''Šumadija'' – Kragujevac |
L.U. ''Karađorđe'' – Topola |
||
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
1. Maksimović Zoran |
19 |
1. Lazarević Zoran |
18 |
2. Radosavljević Radisav |
20 |
2. Jovanović Bojan |
19 |
3. Todorović Bojan |
18 |
3.Šević Slavko |
18 |
4. Stepanović Ljubiša |
18 |
4.Šević Marko |
22 |
Ekipni rezultat |
57 |
Ekipni rezultat |
59 |
L.U. ''Gradište 2'' – Rača |
L.U. ''Kraljevo'' – Kraljevo |
||
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
1. |
- |
1. Kolović Darko |
22 |
2. |
- |
2. Dimitrijević Saša |
19 |
3. |
- |
3. Nikolić Petar |
20 |
4. |
- |
4. Mršović Marjan |
22 |
Ekipni rezultat |
0 |
Ekipni rezultat |
64 |
L.U. ''Rade Joksić'' – Ježevica |
L.U. ''Dragačevo'' – Guča |
||
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
1. Ivaneža Branko |
21 |
1. Jaćimović Đorđe |
9 |
2. Ružić Aleksandar |
23 |
2. Mandić Miodrag |
7 |
3. Stojanović Dragan |
21 |
3. Milovanović Miloš |
9 |
4. Aleksić Miloš |
21 |
4. Joković Dragiša |
8 |
Ekipni rezultat |
65 |
Ekipni rezultat |
26 |
L.U. ''Karađorđe 2'' – Topola |
L.U. ''Radiša Poštić'' – Mrčajevci |
||
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
1. Pavlović Ivica |
16 |
1. Karović Miljan |
14 |
2. Gavrilović Marko |
22 |
2. Stojanović Goran |
15 |
3. Pavlović Ivan |
23 |
3. Sokić Marko |
18 |
4. Janković Dragan |
20 |
4. |
- |
Ekipni rezultat |
65 |
Ekipni rezultat |
47 |
L.U. ''Branko Đonović'' – Arilje |
|
||
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
1. Radović Dobrosav |
16 |
|
- |
2. Kovačević Miljan |
11 |
|
- |
3. Pančić Miodrag |
21 |
|
- |
4. Stojadinović Igor |
19 |
|
- |
Ekipni rezultat |
56 |
Ekipni rezultat |
- |
* Napomena: U ukupni rezultat ekipe ne ubraja se najslabiji rezultat
Ekipni plasman petog kola: Kragujevac 21.08.2016. godine.-
Tabela:
L. U. |
Ukupno Golubova |
1. L.U. ''Karađorđe 2'' – Topola |
65 raspuc. |
2. L.U. ''Rade Joksić'' – Ježevica |
65. raspuc. |
3. L.U. ''Kraljevo'' – Kraljevo |
64 |
4. L.U. ''Karađorđe'' – Topola |
59 |
5. L.U. ''Šumadija'' – Kragujevac |
57 |
5. L.U. ''Branko Đonović'' – Arilje |
56 |
7. L.U. ''Radiša Poštić'' – Mrčajevci |
47 |
8. L.U. ''Dragačevo'' – Guča |
26 |
9. L.U. ''Gradište 2'' – Rača |
0 |
Pojedinačni plasman petog kola Kragujevac 21.08.2016. god.
Prezime i ime |
L. U. |
Broj golubova |
1. Pavlović Ivan |
Karađorđe 2 |
23+(20)=43 |
2. Ružić Aleksandar |
Rade Joksić |
23+(16)=39 raspuc. |
3. Mršović Marjan |
Kraljevo |
22+(17)=39 raspuc. |
4. Kolović Darko |
Kraljevo |
22+(16)=38 |
5. Šević Marko |
Karađorđe |
22+(15)=37 |
6. Gavrilović Marko |
Karađorđe 2 |
22+(12)=34 |
7. Ivaneža Branko |
Rade Joksić |
21 |
7. Pančić Miodrag |
Arilje |
21 |
7. Stojanović Dragan |
Rade Joksić |
21 |
7. Aleksić Miloš |
Rade Joksić |
21 |
11. Janković Dragan |
Karađorđe 2 |
20 |
11. Radosavljević Radisav |
Šumadija |
20 |
11. Nikolić Petar |
Kraljevo |
20 |
14. Maksimović Zoran |
Šumadija |
19 |
14. Dimitrijević Saša |
Kraljevo |
19 |
14. Jovanović Bojan |
Karađorđe |
19 |
14. Stojadinović Igor |
Arilje |
19 |
18. Stepanović Ljubiša |
Šumadija |
18 |
18. Todorović Bojan |
Šumadija |
18 |
18. Sokić Marko |
Mrčajevci |
18 |
18. Lazarević Zoran |
Karađorđe |
18 |
18. Šević Slavko |
Karađorđe |
18 |
23. Radović Dobrosav |
Arilje |
16 |
23. Pavlović Ivica |
Karađorđe 2 |
16 |
25. Stojanović Goran |
Mrčajevci |
15 |
26. Karović Miljan |
Mrčajevci |
14 |
27. Kovačević Miljan |
Arilje |
11 |
28. Jaćimović Đorđe |
Dragačevo |
9 |
28. Milovanović Miloš |
Dragačevo |
9 |
30. Joković Dragiša |
Dragačevo |
8 |
31. Mandić Miodrag |
Dragačevo |
7 |
-
Napomena: Plej of odlučuje o plasmanu u tom kolu,
ali ne ulazi u ukupan broj golubova za konačan plasman!
Pojedinačni plasman posle petog kola: Ježevica 19.06., Topola 26.06., Topola 03.07., Kraljevo 14.08. i Kragujevac 21.08.2016. god.
Prezime i ime |
L. U. |
Broj golubova |
1. Aleksić Miloš |
Rade Joksić |
113 |
2. Ružić Aleksandar |
Rade Joksić |
111 |
3. Stojanović Dragan |
Rade Joksić |
108 |
4. Stepanović Ljubiša |
Šumadija |
102 |
4. Jovanović Bojan |
Karađorđe |
102 |
6. Maksimović Zoran |
Šumadija |
100 |
6. Šević Slavko |
Karađorđe |
100 |
8. Pančić Miodrag |
Arilje |
99 |
8. Pavlović Ivan |
Karađorđe 2 |
99 |
10. Stojadinović Igor |
Arilje |
98 |
10. Šević Marko |
Karađorđe |
98 |
12. Ivaneža Branko |
Rade Joksić |
97 |
13. Kolović Darko |
Kraljevo |
96 |
14. Radosavljević Radisav |
Šumadija |
95 |
14. Gavrilović Marko |
Karađorđe 2 |
95 |
16. Nikolić Petar |
Kraljevo |
89 |
17. Karović Miljan |
Mrčajevci |
88 |
18. Radović Dobrosav |
Arilje |
86 |
19. Stojanović Goran |
Mrčajevci |
84 |
20. Pavlović Ivica |
Karađorđe 2 |
83 |
21. Lazarević Zoran |
Karađorđe |
76 |
22. Dimitrijević Saša |
Kraljevo |
71 |
23. Lazarević Vladimir |
Šumadija |
59 |
24. Mršović Marjan |
Kraljevo |
57 |
25. Tomović Dragan |
Dragačevo |
56 |
26. Sokić Marko |
Mrčajevci |
53 |
27. Kovačević Miljan |
Arilje |
52 |
28. Nikolić Miladin |
Gradište 2 |
42 |
29. Joković Dragiša |
Dragačevo |
41 |
30. Nikolić Jovica |
Gradište 2 |
38 |
30. Jaćimović Đorđe |
Dragačevo |
38 |
30. Todorović Bojan |
Šumadija |
38 |
33. Nikolić Radosav |
Gradište 2 |
37 |
34. Milovanović Miloš |
Dragačevo |
34 |
35. Kaplarević Ivan |
Mrčajevci |
26 |
36. Nikolić Miladin |
Dragačevo |
20 |
36. Janković Dragan |
Karađorđe 2 |
20 |
38. Radojković Vladimir |
Karađorđe |
17 |
38. Marković Aleksandar |
Kraljevo |
17 |
40. Radičević Miloš |
Dragačevo |
16 |
40. Sedlarević Slobodan |
Dragačevo |
16 |
42. Gavrilović Darko |
Gradište 2 |
13 |
43. Stojić Goran |
Dragačevo |
10 |
43. Stoimirović Vlada |
Kraljevo |
10 |
45. Mandić Miodrag |
Dragačevo |
7 |
Ekipni plasman posle petog kola: Ježevica 19.06., Topola 26.06., Topola 03.07., Kraljevo 14.08. i Kragujevac 21.08.2016. godine.-
Tabela:
L. U. |
Ukupno Golubova |
1. L.U. ''Rade Joksić'' – Ježevica |
332 |
2. L.U. ''Karađorđe'' – Topola |
307 |
3. L.U. ''Šumadija'' – Kragujevac |
305 |
4. L.U. ''Branko Đonović'' – Arilje |
283 |
5. L.U. ''Karađorđe 2'' – Topola |
281 |
6. L.U. ''Kraljevo'' – Kraljevo |
276 |
7. L.U. ''Radiša Poštić'' – Mrčajevci |
237 |
8. L.U. ''Dragačevo'' – Guča |
204 |
9. L.U. ''Gradište 2'' – Rača |
130 |
Komesar Šumadijske lige:
Maksimović Zoran s.r.