Šumadijska liga 2018. 4.kolo


GLINENI GOLUBOVI – TRAP

 

ŠUMADIJSKA LIGA

 

Rezultati četvrtog kola – Topola 24.06.2018. godine.-

L.U. ''Šumadija'' – Kragujevac

L.U. ''Karađorđe'' – Topola

Prezime i ime

Ukupno golubova

Prezime i ime

Ukupno golubova

1. Maksimović Zoran

16

1. Radojković Vladimir

16

2. Radosavljević Radisav

16

2. Šević Marko

20

3. Stepanović Ljubiša

18

3. Lazarević Zoran

16

4.

-

4.

-

Ekipni rezultat

50

Ekipni rezultat

52

 

L.U. ''Trstenik'' – Trstenik

L.U. ''Kraljevo'' – Kraljevo

Prezime i ime

Ukupno golubova

Prezime i ime

Ukupno golubova

1. Todorović Danijel

12

1. Kolović Darko

18

2. Petrović Dušan

8

2. Mršović Marjan

22

3.

-

3. Nikolić Petar

17

4.

-

4.

-

Ekipni rezultat

20

Ekipni rezultat

57

 

L.U. ''Rade Joksić'' – Ježevica

L.U. ''Branko Đonović 2'' – Arilje

Prezime i ime

Ukupno golubova

Prezime i ime

Ukupno golubova

1. Ivaneža Branko

21

1. Pavlović Radovan

18

2. Aleksić Miloš

22

2. Marjanović Miladin

18

3. Stojanović Dragan

17

3. Kovačević Miljan

12

4. Škipić Vladimir

15

4. Pavlović Vladimir

13

Ekipni rezultat

60

Ekipni rezultat

49

 

L.U. ''Karađorđe 2'' – Topola

L.U. ''Radiša Poštić'' – Mrčajevci

Prezime i ime

Ukupno golubova

Prezime i ime

Ukupno golubova

1. Pavlović Ivica

18

1. Karović Miljan

14

2. Pavlović Ivan

24

2. Sokić Marko

21

3. Gavrilović Marko

17

3. Ružić Aleksandar

21

4.

-

4.

-

Ekipni rezultat

59

Ekipni rezultat

56

 

L.U. ''Branko Đonović'' – Arilje

L.U. ''Čačak'' – Čačak

Prezime i ime

Ukupno golubova

Prezime i ime

Ukupno golubova

1. Radović Dobrosav

17

1. Antonijević Mileta

14

2. Đorđević Darko

24

2. Antonijević Aleksandar

18

3. Pančić Miodrag

16

3.

-

4. Stojadinović Igor

19

4.

-

Ekipni rezultat

60

Ekipni rezultat

32

 

* Napomena: U ukupni rezultat ekipe ne ubraja se najslabiji rezultat

 

 

 

 

 

 

Ekipni plasman četvrtog kola: Topola 24.06.2018. godine.-

Tabela:

L. U.

Ukupno Golubova

1. L.U. ''Rade Joksić'' – Ježevica

60 raspuc.

2. L.U. ''Branko Đonović'' – Arilje

60 raspuc.

3. L.U. ''Karađorđe 2'' – Topola

59

4. L.U. ''Kraljevo'' – Kraljevo

57

5. L.U. ''Radiša Poštić'' – Mrčajevci

56

6. L.U. ''Karađorđe'' – Topola

52

7. L.U. ''Šumadija'' – Kragujevac

50

8. L.U. ''Branko Đonović 2'' – Arilje

49

9. L.U. ''Čačak'' – Čačak

32

10. L.U. ''Trstenik'' – Trstenik

20

Pojedinačni plasman četvrtog kola Topola 24.06.2018. god.

Prezime i ime

L. U.

Broj golubova

1. Mršović Marjan

Kraljevo

22+(21)=43

2. Đorđević Darko

Arilje

24+(16)=40

3. Aleksić Miloš

Rade Joksić

22+(17)=39 raspuc.

4. Sokić Marko

Mrčajevci

21+(18)=39 raspuc.

5. Pavlović Ivan

Karađorđe 2

24+(14)=38

6. Ivaneža Branko

Rade Joksić

21+(16)=37

7. Ružić Aleksandar

Rade Joksić

21

8. Šević Marko

Karađorđe

20

9. Stojadinović Igor

Arilje

19

10. Kolović Darko

Kraljevo

18

10. Pavlović Ivica

Karađorđe 2

18

10. Antonijević Aleksandar

Čačak

18

10. Pavlović Radovan

Arilje 2

18

10. Stepanović Ljubiša

Šumadija

18

10. Marjanović Miladin

Arilje 2

18

16. Stojanović Dragan

Rade Joksić

17

16. Gavrilović Marko

Karađorđe 2

17

16. Radović Dobrosav

Arilje

17

16. Nikolić Petar

Kraljevo

17

20. Maksimović Zoran

Šumadija

16

20. Radosavljević Radisav

Šumadija

16

20. Lazarević Zoran

Karađorđe

16

20. Pančić Miodrag

Arilje

16

20. Radojković Vladimir

Karađorđe

16

25. Škipić Vladimir

Rade Joksić

15

26. Karović Miljan

Mrčajevci

14

26. Antonijević Mileta

Čačak

14

28. Pavlović Vladimir

Arilje 2

13

29. Todorović Danijel

Trstenik

12

29. Kovačevoć Miljan

Arilje 2

12

31. Petrović Dušan

Trstenik

8

  • Napomena: Plej of odlučuje o plasmanu u tom kolu,

ali ne ulazi u ukupan broj golubova za konačan plasman!

 

 

Pojedinačni plasman posle četvrtog kola: Ježevica 03.06., Mrčajevci 10.06., Kraljevo 17.06. i Topola 24.06.2018. god.

Pojedinačni plasman trećeg kola Kraljevo 17.06.2018. god.

Prezime i ime

L. U.

Broj golubova

1. Ružić Aleksandar

Rade Joksić

93

2. Sokić Marko

Mrčajevci

91

3. Aleksić Miloš

Rade Joksić

86

4. Stojadinović Igor

Arilje

84

5. Lazarević Zoran

Karađorđe

82

5. Pavlović Ivan

Karađorđe 2

82

7. Nikolić Petar

Kraljevo

81

8. Stojanović Dragan

Rade Joksić

80

8. Mršović Marjan

Kraljevo

80

10. Pančić Miodrag

Arilje

77

10. Stepanović Ljubiša

Šumadija

77

12. Radosavljević Radisav

Šumadija

76

13. Maksimović Zoran

Šumadija

75

13. Kolović Darko

Kraljevo

75

13. Antonijević Aleksandar

Čačak

75

16. Pavlović Ivica

Karađorđe 2

74

16. Šević Marko

Karađorđe

74

18. Karović Miljan

Mrčajevci

72

18. Radović Dobrosav

Arilje

72

20. Marjanović Miladin

Arilje 2

71

21. Pavlović Radovan

Arilje 2

69

22. Ivaneža Branko

Rade Joksić

68

23. Đorđević Darko

Arilje

67

24. Gavrilović Marko

Karađorđe 2

66

24. Radojković Vladimir

Karađorđe

66

26. Škipić Vladimir

Rade Joksić

65

27. Todorović Bojan

Šumadija

60

27. Antonijević Mileta

Čačak

60

29. Šević Slavko

Karađorđe

50

30. Spasojević Milan

Trstenik

41

31. Petrović Dušan

Trstenik

40

31. Kovačević Miljan

Arilje 2

40

33. Todorović Danijel

Trstenik

38

34. Petrović Nikola

Čačak

35

35. Pavlović Vladimir

Arilje 2

32

36. Nikolić Jovica

Arilje

20

37. Lukić Slađan

Trstenik

18

38. Stojanović Goran

Mrčajevci

17

39. Ilić Goran

Kraljevo

11

 

 

 

 

 

Ekipni plasman posle četvrtog kola: Ježevica 03.06., Mrčajevci 10.06., Kraljevo 17.06. i Topola 24.06.2018. god.

Tabela:

L. U.

Ukupno Golubova

1. L.U. ''Radiša Poštić'' – Mrčajevci

256

2. L.U. ''Branko Đonović'' – Arilje

254

3. L.U. ''Rade Joksić'' – Ježevica

243

4. L.U. ''Kraljevo'' – Kraljevo

236

5. L.U. ''Šumadija'' – Kragujevac

232

6. L.U. ''Karađorđe 2'' – Topola

209

7. L.U. ''Karađorđe'' – Topola

207

8. L.U. ''Branko Đonović 2'' – Arilje

191

9. L.U. ''Čačak'' – Čačak

170

10. L.U. ''Trstenik'' – Trstenik

137

 

 

 

 

 

 

Kalendar takmičenja za 2018. godinu:

- Peto kolo dana 05.08.2018. godine u Arilju

- Šesto kolo dana 26.08.2018. godine u Kragujevcu

 

 

Komesar Šumadijske lige:

Maksimović Zoran s.r.