Šumadijska liga 2018. 5.kolo
GLINENI GOLUBOVI – TRAP
ŠUMADIJSKA LIGA
Rezultati petog kola – Arilje-Trstenik 05.08.2018. godine.-
L.U. ''Šumadija'' – Kragujevac |
L.U. ''Karađorđe'' – Topola |
||
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
1. Maksimović Zoran |
18 |
1. Radojković Vladimir |
19 |
2. Radosavljević Radisav |
25 |
2. Šević Slavko |
25 |
3. Stepanović Ljubiša |
22 |
3. Lazarević Zoran |
21 |
4. Todorović Bojan |
21 |
4. Šević Marko |
19 |
Ekipni rezultat |
68 |
Ekipni rezultat |
65 |
L.U. ''Trstenik'' – Trstenik |
L.U. ''Kraljevo'' – Kraljevo |
||
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
1. Todorović Danijel |
17 |
1. Kolović Darko |
20 |
2. Petrović Dušan |
12 |
2. Joksimović Dobrica |
13 |
3. Lukić Slađan |
14 |
3. Nikolić Petar |
23 |
4. Spasojević Milan |
21 |
4. |
- |
Ekipni rezultat |
52 |
Ekipni rezultat |
56 |
L.U. ''Rade Joksić'' – Ježevica |
L.U. ''Branko Đonović 2'' – Arilje |
||
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
1. Ivaneža Branko |
21 |
1. Pavlović Radovan |
19 |
2. Aleksić Miloš |
25 |
2. Marjanović Miladin |
23 |
3. Stojanović Dragan |
18 |
3. Pavlović Vladimir |
22 |
4. Škipić Vladimir |
21 |
4. |
- |
Ekipni rezultat |
67 |
Ekipni rezultat |
64 |
L.U. ''Karađorđe 2'' – Topola |
L.U. ''Radiša Poštić'' – Mrčajevci |
||
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
1. Pavlović Ivica |
23 |
1. Karović Miljan |
16 |
2. Pavlović Ivan |
24 |
2. Sokić Marko |
25 |
3. Gavrilović Marko |
19 |
3. Dimitrijević Saša |
24 |
4. Jovanović Bojan |
24 |
4. |
- |
Ekipni rezultat |
71 |
Ekipni rezultat |
65 |
L.U. ''Branko Đonović'' – Arilje |
L.U. ''Čačak'' – Čačak |
||
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
1. Radović Dobrosav |
23 |
1. Antonijević Mileta |
23 |
2. Đorđević Darko |
23 |
2. Antonijević Aleksandar |
21 |
3. Pančić Miodrag |
25 |
3. |
- |
4. Stojadinović Igor |
23 |
4. |
- |
Ekipni rezultat |
71 |
Ekipni rezultat |
44 |
* Napomena: U ukupni rezultat ekipe ne ubraja se najslabiji rezultat
Ekipni plasman petog kola: Arilje-Trstenik 05.08.2018. godine.-
Tabela:
L. U. |
Ukupno Golubova |
1. L.U. ''Karađorđe 2'' – Topola |
71 raspuc. |
2. L.U. ''Branko Đonović'' – Arilje |
71 raspuc. |
3. L.U. ''Šumadija'' – Kragujevac |
68 |
4. L.U. ''Rade Joksić'' – Ježevica |
67 |
5. L.U. ''Karađorđe'' – Topola |
65 |
5. L.U. ''Radiša Poštić'' – Mrčajevci |
65 |
7. L.U. ''Branko Đonović 2'' – Arilje |
64 |
8. L.U. ''Kraljevo'' – Kraljevo |
56 |
9. L.U. ''Trstenik'' – Trstenik |
52 |
10. L.U. ''Čačak'' – Čačak |
44 |
Pojedinačni plasman petog kola Arilje-Trstenik 05.08.2018. god.
Prezime i ime |
L. U. |
Broj golubova |
1. Pavlović Ivan |
Karađorđe 2 |
24+(22)=46 raspuc. |
2. Radosavljević Radisav |
Šumadija |
25+(21)=46 raspuc. |
3. Sokić Marko |
Mrčajevci |
25+(21)=46 raspuc. |
4. Aleksić Miloš |
Rade Joksić |
25+(20)=45 |
4. Šević Slavko |
Karađorđe |
25+(20)=45 |
6. Pančić Miodrag |
Arilje |
25+(18)=43 |
7. Jovanović Bojan |
Karađođe 2 |
24 |
7. Dimitrijević Saša |
Mrčajevci |
24 |
9. Antonijević Mileta |
Čačak |
23 |
9. Nikolić Petar |
Kraljevo |
23 |
9. Pavlović Ivica |
Karađorđe 2 |
23 |
9. Đorđević Darko |
Arilje |
23 |
9. Marjanović Miladin |
Arilje 2 |
23 |
9. Stojadinović Igor |
Arilje |
23 |
9. Radović Dobrosav |
Arilje |
23 |
16. Pavlović Vladimir |
Arilje 2 |
22 |
16. Stepanović Ljubiša |
Šumadija |
22 |
18. Lazarević Zoran |
Karađorđe |
21 |
18. Ivaneža Branko |
Rade Joksić |
21 |
18. Antonijević Aleksandar |
Čačak |
21 |
18. Todorović Bojan |
Šumadija |
21 |
18.Spasojević Milan |
Trstenik |
21 |
18. Škipić Vladimir |
Rade Joksić |
21 |
24. Kolović Darko |
Kraljevo |
20 |
25. Gavrilović Marko |
Karađorđe 2 |
19 |
25. Pavlović Radovan |
Arilje 2 |
19 |
25. Radojković Vladimir |
Karađorđe |
19 |
25. Šević Marko |
Karađorđe |
19 |
29. Maksimović Zoran |
Šumadija |
18 |
29. Stojanović Dragan |
Rade Joksić |
18 |
31. Todorović Danijel |
Trstenik |
17 |
32. Karović Miljan |
Mrčajevci |
16 |
33. Lukić Slađan |
Trstenik |
14 |
34. Joksimović Dobrica |
Kraljevo |
13 |
35. Petrović Dušan |
Trstenik |
12 |
-
Napomena: Plej of odlučuje o plasmanu u tom kolu,
ali ne ulazi u ukupan broj golubova za konačan plasman!
Pojedinačni plasman posle petog kola: Ježevica 03.06., Mrčajevci 10.06., Kraljevo 17.06., Topola 24.06. i Arilje-Trstenik 05.08.2018. g.
Prezime i ime |
L. U. |
Broj golubova |
1. Sokić Marko |
Mrčajevci |
116 |
2. Aleksić Miloš |
Rade Joksić |
111 |
3. Stojadinović Igor |
Arilje |
107 |
4. Pavlović Ivan |
Karađorđe 2 |
106 |
5. Nikolić Petar |
Kraljevo |
104 |
6. Lazarević Zoran |
Karađorđe |
103 |
7. Pančić Miodrag |
Arilje |
102 |
8. Radosavljević Radisav |
Šumadija |
101 |
9. Stepanović Ljubiša |
Šumadija |
99 |
9. Todorović Bojan |
Šumadija |
99 |
11. Stojanović Dragan |
Rade Joksić |
98 |
12. Pavlović Ivica |
Karađorđe 2 |
97 |
13. Antonijević Aleksandar |
Čačak |
96 |
14. Kolović Darko |
Kraljevo |
95 |
14. Radović Dobrosav |
Arilje |
95 |
14. Šević Slavko |
Karađorđe |
95 |
17. Marjanović Miladin |
Arilje 2 |
94 |
18. Maksimović Zoran |
Šumadija |
93 |
18. Ružić Aleksandar |
Rade Joksić |
93 |
18. Šević Marko |
Karađorđe |
93 |
21. Đorđević Darko |
Arilje |
90 |
22. Karović Miljan |
Mrčajevci |
89 |
22. Ivaneža Branko |
Rade Joksić |
89 |
24. Pavlović Radovan |
Arilje 2 |
88 |
25. Škipić Vladimir |
Rade Joksić |
86 |
26. Gavrilović Marko |
Karađorđe 2 |
85 |
26. Radojković Vladimir |
Karađorđe |
85 |
28. Antonijević Mileta |
Čačak |
83 |
29. Mršović Marjan |
Kraljevo |
80 |
30. Spasojević Milan |
Trstenik |
62 |
31. Todorović Danijel |
Trstenik |
55 |
32. Pavlović Vladimir |
Arilje 2 |
54 |
33. Petrović Dušan |
Trstenik |
52 |
34. Kovačević Miljan |
Arilje 2 |
40 |
35. Petrović Nikola |
Čačak |
35 |
36. Lukić Slađan |
Trstenik |
32 |
37. Jovanović Bojan |
Karađorđe 2 |
24 |
37. Dimitrijević Saša |
Mrčajevci |
24 |
39. Nikolić Jovica |
Arilje |
20 |
40. Stojanović Goran |
Mrčajevci |
17 |
41. Ilić Goran |
Kraljevo |
11 |
42. Joksimović Dobrica |
Kraljevo |
13 |
Ekipni plasman posle petog kola: Ježevica 03.06., Mrčajevci 10.06., Kraljevo 17.06., Topola 24.06. i Arilje-Trstenik 05.08.2018. god.
Tabela:
L. U. |
Ukupno Golubova |
1. L.U. ''Branko Đonović'' – Arilje |
325 |
2. L.U. ''Radiša Poštić'' – Mrčajevci |
321 |
3. L.U. ''Rade Joksić'' – Ježevica |
310 |
4. L.U. ''Šumadija'' – Kragujevac |
300 |
5. L.U. ''Kraljevo'' – Kraljevo |
292 |
6. L.U. ''Karađorđe 2'' – Topola |
280 |
7. L.U. ''Karađorđe'' – Topola |
272 |
8. L.U. ''Branko Đonović 2'' – Arilje |
255 |
9. L.U. ''Čačak'' – Čačak |
214 |
10. L.U. ''Trstenik'' – Trstenik |
189 |
Kalendar takmičenja za 2018. godinu:
- Šesto kolo dana 26.08.2018. godine u Kragujevcu
Komesar Šumadijske lige:
Maksimović Zoran s.r.