Šumadijska liga 2019. 7.kolo
GLINENI GOLUBOVI – TRAP
ŠUMADIJSKA LIGA
Rezultati sedmog kola – Kragujevac 25.08.2019. godine.-
L.U. ''Šumadija'' – Kragujevac |
L.U. ''Karađorđe'' – Topola |
||
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
1. Maksimović Zoran |
16 |
1. Lazarević Zoran |
19 |
2. Radosavljević Radisav |
19 |
2. Šević Slavko |
16 |
3. Stepanović Ljubiša |
17 |
3. Šević Marko |
17 |
4. Pavlović Saša |
21 |
4. Todić Đorđe |
15 |
Ekipni rezultat |
57 |
Ekipni rezultat |
52 |
L.U. ''Trstenik'' – Trstenik |
L.U. ''Kraljevo'' – Kraljevo |
||
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
1. |
- |
1. Kolović Darko |
19 |
2. |
- |
2. Nikolić Petar |
21 |
3. |
- |
3. Nikolić Rade |
16 |
4. |
- |
4. Dimitrijević Saša |
18 |
Ekipni rezultat |
0 |
Ekipni rezultat |
58 |
L.U. ''Rade Joksić'' – Ježevica |
L.U. ''Srebrnica'' – Stragari |
||
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
1. Ivaneža Branko |
24 |
1. Kosovčević Lazar |
16 |
2. Aleksić Miloš |
22 |
2. |
- |
3. Stojanović Dragan |
16 |
3. |
- |
4. Radisavljević Milan |
14 |
4. |
- |
Ekipni rezultat |
62 |
Ekipni rezultat |
16 |
L.U. ''Karađorđe 2'' – Topola |
L.U. ''Radiša Poštić'' – Mrčajevci |
||
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
1. Jovanović Bojan |
20 |
1. Ružić Aleksandar |
24 |
2. Pavlović Ivan |
21 |
2. Sokić Marko |
22 |
3. Pavlović Ivica |
20 |
3. |
- |
4. Gavrilović Marko |
17 |
4. |
- |
Ekipni rezultat |
61 |
Ekipni rezultat |
46 |
L.U. ''Branko Đonović'' – Arilje |
L.U. ''Čačak'' – Čačak |
||
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
1. Radović Dobrosav |
10 |
1. Antonijević Aleksandar |
17 |
2. Stojadinović Igor |
10 |
2. Purić Darko |
13 |
3. |
- |
3. |
- |
4. |
- |
4. |
- |
Ekipni rezultat |
20 |
Ekipni rezultat |
30 |
L.U. ''Karađorđe 3'' – Topola |
|
Prezime i ime |
Ukupno golubova |
1. Prodanović Mihajlo |
13 |
2. Pavlović Dejan |
13 |
3. |
- |
4. |
- |
Ekipni rezultat |
26 |
* Napomena: U ukupni rezultat ekipe ne ubraja se najslabiji rezultat
Pojedinačni plasman sedmog kola Kragujevac 25.08.2019. god.
Prezime i ime |
L. U. |
Broj golubova |
1. Ružić Aleksandar |
Mrčajevci |
24+(21)=45 |
2. Sokić Marko |
Mrčajevci |
22+(21)=43 |
3. Aleksić Miloš |
Rade Joksić |
22+(20)=42 |
4. Pavlović Ivan |
Karađorđe 2 |
21+(20)=41 |
5. Nikolić Petar |
Kraljevo |
21+(17)=38 |
6. Ivaneža Branko |
Rade Joksić |
24+(13)=37 |
7. Pavlović Saša |
Šumadija |
21 |
8. Jovanović Bojan |
Karađorđe |
20 |
8. Pavlović Ivica |
Karađorđe 2 |
20 |
10. Radosavljević Radisav |
Šumadija |
19 |
10. Kolović Darko |
Kraljevo |
19 |
10. Lazarević Zoran |
Karađorđe |
19 |
13. Dimitrijević Saša |
Kraljevo |
18 |
14. Gavrilović Marko |
Karađorđe 2 |
17 |
14. Stepanović Ljubiša |
Šumadija |
17 |
14. Antonijević Aleksandar |
Čačak |
17 |
14. Šević Marko |
Karađorđe |
17 |
18. Maksimović Zoran |
Šumadija |
16 |
18. Kosovčević Lazar |
Srebrnica |
16 |
18. Šević Slavko |
Karađorđe |
16 |
18. Stojanović Dragan |
Rade Joksić |
16 |
18. Nikolić Rade |
Kraljevo |
16 |
23. Todić Đorđe |
Karađorđe |
15 |
24. Radisavljević Milan |
Rade Joksić |
14 |
25. Prodanović Mihajlo |
Karađorđe 3 |
13 |
25. Pavlović Dejan |
Karađorđe 3 |
13 |
25. Purić Darko |
Čačak |
13 |
28. Radović Dobrosav |
Arilje |
10 |
28. Stojadinović Igor |
Arilje |
10 |
-
Napomena: Plej of odlučuje o plasmanu u tom kolu,
ali ne ulazi u ukupan broj golubova za konačan plasman!
Ekipni plasman sedmog kola: Kragujevac 25.08.2019. godine.-
Tabela:
L. U. |
Ukupno Golubova |
1. L.U. ''Rade Joksić'' – Ježevica |
62 |
2. L.U. ''Karađorđe 2'' – Topola |
61 |
3. L.U. ''Kraljevo'' – Kraljevo |
58 |
4. L.U. ''Šumadija'' – Kragujevac |
57 |
5. L.U. ''Karađorđe'' – Topola |
52 |
6. L.U. ''Radiša Poštić'' – Mrčajevci |
46 |
7. L.U. ''Čačak'' – Čačak |
30 |
8. L.U. ''Karađorđe 3'' – Topola |
26 |
9. L.U. ''Branko Đonović'' – Arilje |
20 |
10. L.U. ''Srebrnica'' – Stragari |
16 |
11. L.U. ''Trstenik'' – Trstenik |
0 |
Ekipni plasman posle sedmog kola: Ježevica 02.06., Topola 09.06., Čačak 16.06., Blaznava 21.07. , Stragari 11.08., Kraljevo 18.08. i Kragujevac 25.08.2019. godine.-
Tabela:
L. U. |
Ukupno Golubova |
1. L.U. ''Radiša Poštić'' – Mrčajevci |
411 |
2. L.U. ''Karađorđe 2'' – Topola |
405 |
3. L.U. ''Rade Joksić'' – Ježevica |
402 |
4. L.U. ''Šumadija'' – Kragujevac |
394 |
5. L.U. ''Karađorđe'' – Topola |
391 |
6. L.U. ''Kraljevo'' – Kraljevo |
385 |
7. L.U. ''Branko Đonović'' – Arilje |
337 |
8. L.U. ''Čačak'' – Čačak |
295 |
9. L.U. ''Karađorđe 3'' – Topola |
222 |
10. L.U. ''Srebrnica'' – Stragari |
173 |
11. L.U. ''Trstenik'' – Trstenik |
22 |
Pojedinačni plasman posle sedmog kola: Ježevica 02.06., Topola 09.06., Čačak 16.06., Blaznava 21.07., Stragari 11.08., Kraljevo 18.08. i Kragujevac 25.08.2019. god.
Prezime i ime |
L. U. |
Broj golubova |
1. Ružić Aleksandar |
Mrčajevci |
160 |
2. Pavlović Ivan |
Karađorđe 2 |
139 raspuc. |
3. Aleksić Miloš |
Rade Joksić |
139 raspuc. |
4. Pavlović Ivica |
Karađorđe 2 |
137 |
5. Radosavljević Radisav |
Šumadija |
136 |
5. Sokić Marko |
Mrčajevci |
136 |
7. Kolović Darko |
Kraljevo |
135 |
8. Lazarević Zoran |
Karađorđe |
132 |
9. Šević Slavko |
Karađorđe |
131 |
10. Stepanović Ljubiša |
Šumadija |
130 |
11. Jovanović Bojan |
Karađorđe |
129 |
12. Antonijević Aleksandar |
Čačak |
128 |
12. Ivaneža Branko |
Rade Joksić |
128 |
14. Pančić Miodrag |
Arilje |
125 |
15. Šević Marko |
Karađorđe |
124 |
16. Stojadinović Igor |
Arilje |
122 |
16. Stojanović Dragan |
Rade Joksić |
122 |
18. Radosavljević Milan |
Rade Joksić |
121 |
19. Nikolić Petar |
Kraljevo |
120 |
20. Todić Đorđe |
Karađorđe |
119 |
21. Maksimović Zoran |
Šumadija |
118 |
22. Karović Miljan |
Mrčajevci |
105 |
23. Radović Dobrosav |
Arilje |
100 |
24. Pavlović Saša |
Šumadija |
99 |
25. Radojković Vladimir |
Karađorđe 3 |
98 |
26. Antonijević Mileta |
Čačak |
96 |
27. Dimitrijević Saša |
Kraljevo |
89 |
28. Kosovčević Lazar |
Srebrnica |
83 |
29. Gavrilović Marko |
Karađorđe 2 |
81 |
30. Nikolić Rade |
Kraljevo |
74 |
31. Stanković Milan |
Mrčajevci |
60 |
32. Pavlović Dejan |
Karađorđe 3 |
50 |
33. Glišić Dušan |
Karađorđe 3 |
49 |
34. Mršović Marjan |
Kraljevo |
48 |
35. Kosovčević Mile |
Srebrnica |
47 |
36. Prodanović Mihajlo |
Karađorđe 3 |
45 |
37. Petrović Nikola |
Čačak |
41 |
38. Radovanović Đorđe |
Srebrnica |
35 |
39. Purić Darko |
Čačak |
33 |
40. Nikolić Nenad |
Srebrnica |
22 |
41. Đorđević Darko |
Arilje |
21 |
42. Jovanović Miloš |
Karađorđe 3 |
18 |
43. Petrović Jovan |
Čačak |
16 |
44. Todorović Danijel |
Trstenik |
12 |
45. Kovačević Miljan |
Arilje |
11 |
46. Petrović Dušan |
Trstenik |
10 |
47 Jovanović Nikola |
Karađorđe 3 |
9 |
48. Kosovčević Stevan |
Srebrnica |
8 |
Komesar Šumadijske lige:
Maksimović Zoran s.r.